Автор Макс Мельник 12:18 Кримінал, Новини

Поліція встановила особи підозрюваних у вбивстві 20-річного поліцейського Максима Зарецького

Наразі відомо особи двох чоловіків, які вночі 20 квітня у с.Флорине Гайсинського району відкрили вогонь по поліцейських. Це отець і син – 51-річний Валерій і 26-річний Віталій Васілаке, уродженці села Чорномин Піщанської громади.

Нагадаємо, сьогодні вночі працівники поліції зупинили для перевірки автомобіль. В авто перебували двоє чоловіків, які відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув рядовий поліції інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №1 (Бершадь) Гайсинського райуправління Максим Зарецький, а його напарник був поранений.

 «Максиму було 20 років. З 2021 року він навчався у Національній академії внутрішніх справ та півтора роки віддано служив у секторі реагування патрульної поліції. Без єдиного сина залишились батьки чоловіка. Він був патріотом, надійним товаришем, сумлінним та відданим справі правоохоронцем. Колектив Національної поліції висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого поліцейського», – йдеться у повідомленні поліції.

На території Вінницької та Одеської областей введено поліцейську операцію. Завдяки зусиллям оперативних служб вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів Національної поліції.

Між тим, у мережі опубліковано фото ймовірних зловмисників.
Visited 205 times, 1 visit(s) today
Close Search Window