Автор Олег Верлан 20:08 Війна, Новини

Після удару по Харкову впала частина телевежі: у місті можливі перебої з цифровим телебаченням

На харківській телевежі розташовувалась «база НАТО»? Сьогодні, 22 квітня, російські терористи завдали чергового удару по Харкову, внаслідок чого впала верхівка цієї споруди.  

Нагадаємо, через руйнування міських ТЕЦ-3 і ТЕЦ-5, а також Зміївської ТЕС, в обласному центрі перебої з електропостачанням. Тож тепер росіяни вирішили позбавити харків’ян «телемарафону», хоча містяни мають безліч інших засобів комунікації та джерел інформації.

Як пояснив керівник ОВА Олег Синєгубов у Telegram, Внаслідок атаки на території міста фіксують перебої із сигналом цифрового телебачення. Головне, що жертв серед цивільних немає.

Удар по Харкову відбувся перед розмовою президентів Зеленського та Байдена, в якій український лідер розповів американському колезі, що це приклад того, що росіяни хочуть зробити місто не придатним для проживання.

До речі, це не перша спроба загарбників позбавити місто телесигналу. Ще 6 березня 2022-го під час авіанальоту бомбардувальник Су-34 завдав двох бомбових ударів по споруді. Літак було збито, пілота, який катапультувався, взято у полон. Попри пошкодження опор, вежа тоді вистояла. Тож з другої спроби їй завдали більших руйнувань.  

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Close Search Window