Автор Олег Верлан 20:28 Війна, Новини

Битва за Часів Яр: місто стирають з лиця землі та штурмують елітні путінські війська

Понад 20 тисяч російських окупантів зібрали для наступальних дій на місто Часів Яр в Донецькій області. Загарбники здійснюють штурм міста.

Про це як повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання війська «Хортиця» Назар Волошин.

За його словами, проти українських військових на ділянці фронту біля міста Часів Яр воюють елітні підрозділи Повітряно-десантних сил РФ.

«На відтинку навпроти Часового Яру проти нас воюють російські десантники з 217 парашутно-десантного полку 98-ї повітряно-десантної дивізії Росії. Це десь 20-25 тисяч військовослужбовців російських намагаються штурмувати Часів Яр і околиці населених пунктів біля нього», – розказав Волошин.

Він додав, РФ постійно, планово, штурмує українські позиції, проте не закріплюється і відходить.

«Армія РФ не полишає спроб захопити місто, не рахуючись з втратами як в живій силі, так і в техніці. Ворожої російської армії в місті немає. Наразі місто наше. Ситуація навколо міста складна, проте ситуація контрольована, наші захисники і отримують підкріплення, і стабілізують смугу», – пояснив речник.

Зазначимо, аби задовільнити его диктатора Путіна перед окупантами поставлена задача захопити невеличке містечко у Донецькій області до так званого «дня перемоги» 9 травня. Тому до штурмових дій залучили десантників. Якщо українські війська утримують позиції, прогнозовані українською розвідкою плани Росії щодо початку більш потужного контрнаступу в червні зазнають фіаско.

Раніше британська розвідка вказувала, що російські війська, які намагаються захопити Часів Яр, використовують тактику, як в Авдіївці. Окупанти скидають у цьому районі багато авіабомб, руйнують усе навколо, а потім тиснуть невеликими групами. Така тактика нині дозволяє росіянам просуватись на різних ділянках фронту попри величезні втрати у живій силі. Але, як кажуть росіяни: «ми за ценой не постом».

До початку війни у Часовому Яру проживало 12 тисяч мешканців.

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close Search Window