Автор 19:37 Війна, Новини, Спецпроєкт “Звичайний герой”

Піхотинець Вадим Синявський, позивний «Святий»: «Краще готуватись до всього. 10% знань можуть врятувати тобі життя»

Кожен військовий — герой, але, на жаль, надто мало історій цих героїв було почуто. Напевно всі чули про «Хіміка», «Джуса», «Дацика», «Да Вінчі», вони, беззаперечно, Люди з великої літери, але чи задумувались ви, що ваш сусід, або знайомий просто не мав змоги розказати свою історію. Неможливо розповісти про всіх, але кожен має право бути почутим.

Герой нашого інтерв’ю — Вадим Синявський, «Святий», військовослужбовець Збройних Сил України, який отримав вже друге поранення й наразі знаходиться на реабілітації. До лав ЗСУ Вадим був мобілізований влітку 2022 року і після підготовки його направили у район Курахового, що в Донецькій області. Його родина наразі проживає у Летичеві Хмельницької області, куди переїхали з Донбасу.

«Святим» Вадима охрестили через те, що він є активним членом церкви п’ятидесятників, протестантської течії християнства.

— Війна якось вплинула на вашу віру?

— Напевно тільки укріпила її. Звісно там не доводиться жити так праведно, як в цивільному житті, але я впевнений, що саме Бог двічі врятував мені життя.

«Коли під’їжджаєш туди, ще не чуєш вибухів, але атмосфера дуже сильно змінюється», — каже Вадим про свій перший бойовий вихід.

В інтерв’ю герой розповів, що надавало сил не падати духом, про перший бойовий досвід, як війна вплинула на віру в Бога та дав поради майбутнім військовослужбовцям.

Ми вдячні Вадиму за цікаве інтерв’ю та захист Батьківщини.

Підготував Максим Ласкус

Visited 76 times, 1 visit(s) today
Close Search Window