Автор Олеся Рудницька 17:01 Новини

Підсумки бюджетної сфери Вінниччини: Борзов каже, що область займає перші місця по податкам

Попри численні виклики пов’язані із війною, бізнес на Вінниччині не лише працює, а й справно платить податки, що йдуть на посилення обороноздатності України. На колегії департаменту фінансів ОВА, Сергій Борзов відмітив досягнення регіону у сплаті податків.

Про це повідомляє Вінницька ОВА.

Під час засідання обговорили виконання місцевих бюджетів і бюджету області за І квартал 2024. Начальник ОВА Сергій Борзов окреслив фінансову ситуацію в області. Так, за даними Міністерства фінансів України, за І квартал 2024 року Вінниччина займає 1-ше місце по податку на доходи фізичних осіб (128,5%), а також утримує першість з податку на нерухоме майно (171,1%).

Крім того, наша область друга в Україні за надходженнями до загального фонду – це 132,2%. Порівняно з І кварталом минулого року, ці надходження зросли на 32%.

Сергій Борзов зауважив, що зведений бюджет області по доходах загального фонду за І квартал 2024 року виконано на 25,3% плану на рік. Це найвищий показник за останні роки.

«Однак, не варто зупинятись. Зараз необхідно приділити увагу ефективному використанню наявних фінансових ресурсів, спрямувати їх на ті потреби, які сьогодні актуальні. Акумулюємо наші зусилля для того, щоб зміцнити Сили безпеки та оборони, продовжити будівництво фортифікаційних споруд, забезпечити реабілітацію і соціальну підтримку Захисників та Захисниць», – наголосив очільник області.

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Close Search Window