Автор Олег Верлан 11:44 Війна, Новини

Наслідки ракетного удару по Харкову: п’ятеро загиблих, п’ятеро зниклих безвісті

Російські окупанти 20 березня атакували ракетою Холодногірський район Харкова. Внаслідок «прильотів» загинули п’ятеро людей. У місті 22 березня оголошено Днем жалоби

«На додачу до пʼяти загиблих маємо ще стільки ж тих, хто зник безвісти. Їхні особи встановлені, але самі вони не знаходяться ані серед поранених, ані серед загиблих. Поранених на цей час вже девʼятеро. Пожежу майже ліквідовано, є тільки тління у постраждалій будівлі. Пошуково-рятувальна операція триває», – повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов 21 березня.

Він уточнив, що восьмеро постраждалих перебувають у лікарні з травмами середньої тяжкості. При цьому пошуково-рятувальна операція триває.

«На знак скорботи за загиблими на будинках та спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у п’ятницю буде приспущено державний прапор України з чорною стрічкою. Також буде заборонена розважальна музика на ринках, у торгових закладах, об’єктах громадського харчування тощо», – йдеться у повідомленні Харківської міськради.

Минулого дня надзвичайникам вдалося врятувати одну людину.

«З-під завалів деблокували ще одного чоловіка. Кількість загиблих збільшилася до 5 осіб. Екстрені служби продовжують працювати на місці”, – повідомив ще вчора начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

У Харківській обласній прокуратурі заявили, за попередніми даними, удар по місту був нанесений ракетою Х-59. Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Close Search Window