Автор Макс Мельник 19:06 Кримінал, Новини

НАБУ повідомило про підозру екснардепу Руслану Демчаку

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) повідомило про підозру колишньому народному депутату Руслану Демчаку у незаконному одержанні компенсації за оренду житла в Києві, коли він мав маєток під Києвом. Нагадаємо, він обирався від 18-го мажоритарного округу на Вінниччині.

На сайті НАБУ оприлюднені повістки про виклик Р.Демчака на допит у якості підозрюваного у кримінальному провадженні на 4, 5 та 9 квітня.

За даними видання «Слово і діло», Демчак, коли був народним депутатом України, отримував компенсацію за оренду житла в Києві, хоча мав приватний будинок в Крюківщині, що під Києвом. Цей будинок був оформлений на його батька, проте політик ним користувався. На думку НАБУ і САП, екснардеп незаконно отримав ці компенсації.

Про підозру політику повідомили заочно, оскільки місце його перебування не встановлено.

До речі, у серпні 2023 року Офіс генпрокурора повідомив колишньому нардепу утату від «Блоку Петра Порошенка» Руслану Демчаку про підозру в пособництві маніпулюванню на фондовій біржі та легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом (ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 222-1, ч. 3 ст. 209 КК України). Про рух по цій справі нічого не відомо.

Зазначимо, з уродженцем Вінниччини Русланом Демчаком пов’язують корпорацію UBG, фінансово-промисловий холдинг, що складали підприємства різних галузей.

Visited 20 times, 1 visit(s) today
Close Search Window