Автор Макс Мельник 10:58 Кримінал, Новини

На Вінниччині затримали ловця раків. Збитки перевищили 800 тисяч гривень

Під час проведення рейдової перевірки вдень 11 березня екоінспектори зафіксували незаконний вилов риби та раків на річці Південний Буг біля с. Колюхів Вінницького району. Порушник «працював» на гумовому човні. Попри заборону він використовував три «тунелі» для ловлі раків.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Чоловік виловив 12 екземплярів плітки та 254 раків.

«На місце події викликано працівників поліції для фіксації зазначеного факту. У порушника вилучено гумовий човен, заборонені знаряддя лову та незаконно виловлені ним водні живі біоресурси. Збитки, завдані рибному господарству України становлять 865 тис 096 грн», – йдеться у повідомленні.

Матеріали ДЕІ направила до правоохоронних органів для внесення відомостей до ЄРДР за ст. 249 КК України.

«Державна екологічна інспекція у Вінницькій області наголошує, що відповідно до наказу Управління державного агентства меліорації та рибного господарства у Вінницькій області № 216 від 22.11.2023 «Про встановлення заборони на лов річкових раків» встановлено заборону на будь-який лов річкових раків у період їх природного відтворення у рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області з 01 грудня 2023 по 30 червня 2024», – додають екологи.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window