Автор Макс Мельник 13:39 Кримінал, Новини

На Вінниччині до суду скерували справу колишнього начальника Держлісу в області Анатолія Бондаря

Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури Вінницької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства у 2007 – 2022 роках Анатолія Бондаря.

Нагадаємо, раніше NaПарижі писав про те, що через 1,5 роки у Вінниці повідомили про підозру колишньому головному ліснику області Анатолію Бондарю.

Як нині повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, експосадовець обвинувачується в організації незаконної передачі в користування на 49 років лісової ділянки площею 3,4 га вартістю 75 млн грн Дашівського лісництва товариству з обмеженою відповідальністю, серед засновників якого – зять обвинуваченого, та наданні неправомірної вигоди в сумі 25 000 доларів США вже колишньому начальнику Вінницької ОВА Сергію Борзову (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 369 КК України).

За вказані злочини передбачено до 8 років позбавлення волі.

Зазначимо, щодо інкримінування другого епізоду, то викликає сумнів його перспективність у суді, адже, за словами вже колишнього очільника області, це нібито мало місце два роки тому, а заявив він про факт пропозиції лише у 2024-му. Тобто з юридичної точки зору немає жодних підтверджуючих публічні звинувачення фактів, а також не зрозуміло, чому, якщо пропозиція була, про неї не повідомлено правоохоронні органи одразу? Виходить, що ймовірний протиправний епізод приховувався.   

Досудове розслідування справи щодо Бондаря здійснювалося слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Вінниці) Теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому.

«Також задля відновлення законності у користуванні спірною ділянкою лісу, Спеціалізованою екологічною прокуратурою Вінницької обласної прокуратури заявлено позов про розірвання договору довгострокового тимчасового користування лісами з Дашівським лісництвом і товариством з обмеженою відповідальністю, з причини порушення умов договору та здійснення будівництва відпочинкового комплексу на лісовій ділянці», – йдеться у повідомленні прокуратури.

На сьогодні рішенням Господарського суду Вінницької області позов задоволено.

Крім того, вживаються заходи про визнання за Вінницькою обласною військовою адміністрацією права власності на самочинно збудоване на лісовій ділянці  нерухоме майно.

Visited 119 times, 1 visit(s) today
Close Search Window