Автор Макс Мельник 11:46 Кримінал, Новини

На Вінниччині держвиконавець змушував жінку продати ділянку, щоб знайти гроші для нього на хабар

Головному державному виконавцю одного з відділів ДВС у Жмеринському районі Вінницької області повідомлено про підозру в одержанні службовою особою неправомірної вигоди за вчинення нею дій з використанням наданої їй влади, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди. За даними слідства він «взяв» 45 тисяч гривень.

Як повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 368 КК України.

За даними слідства, у березні 2024-го держвиконавець спонукав громадянку надати йому хабар у сумі 45 тис. грн, обіцяючи натомість повернути постанову у виконавчому провадженні щодо боргових зобов’язань її чоловіка.

Посадовець запропонував жінці продати належну боржникові земельну ділянку, а частину виручених коштів віддати йому за «послугу».

«Громадянка, діючи під контролем правоохоронців, пристала на пропозицію підозрюваного та у домовлений час у його службовому кабінеті передала означену суму коштів. Факт отримання хабаря задокументовано правоохоронними органами, а посадовця затримано на гарячому», – йдеться у повідомленні.

Visited 17 times, 1 visit(s) today
Close Search Window