Автор Макс Мельник 11:34 Кримінал, Новини

На Вінниччині через суд доводять завищення підрядником вартості будівництва медичної амбулаторії

У 2019-му сільська рада у Вінницькому районі уклала договір на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Як довело слідство, підрядник штучно збільшив обсяг виконанихї робіт, через що отриав «зайві» кошти,

Як повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, до Вінницького міського суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора ТОВ. Він обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 КК України (видача службовою особою завідомо неправдивого офіційного документа) КК України.

За висновком експерта, до актів виконаних будівельних робіт, за які перераховано виконавцю кошти, включено роботи, які підрядник не виконував  загальною вартістю 350 тис. грн. Саме такі збитки понесла територіальна громада.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованих злочинів перед судом, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Visited 12 times, 1 visit(s) today
Close Search Window