Автор Олеся Рудницька 18:09 Життя, Новини

На більшості водойм Вінниччині закінчилась заборона на вилов риби

Нерестова заборона закінчилася на більшості внутрішніх водойм Вінницької області 10 червня. Виключенням є придаткові системи річок, де вона фінішує 30 червня.

Про це повідомляє Вінницький рибоохоронний патруль.

«Від 10 червня усі рибалки-любителі зможуть займатися риболовлею, оскільки встановлені заборони любительського і спортивного рибальства на нерестовий період знімаються, за виключенням придаткових систем річок, де вона закінчується 30 червня», – йдеться у повідомлення.

Це означає, що рибалити дозволено на загальних умовах, передбачених Правилами любительського і спортивного рибальства. Під час риболовлі потрібно мати при собі засоби для вимірювання маси та довжини водних біоресурсів.

Так, добова норма вилову риби становить 3 кг + одна особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову.мінімальний розмір щуки, який дозволений до вилову — 50 см, судака — 42 см, білизни — 30 см, головня — 24 см, лина — 20 см, ляща та сазана (коропа) — 35 см у дніпровських водосховищах, 30 см — в інших внутрішніх водних об’єктах, плітки — 18 см у дніпровських водосховищах, в інших внутрішніх водних об’єктах — без розмірних обмежень тощо.

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків.

У патрулі також нагадують, «гаряча лінія» для консультування громадян та фіксації звернень відносно порушень природоохоронного законодавства — (68) 018-37-52.

Visited 16 times, 1 visit(s) today
Close Search Window