Автор Макс Мельник 16:18 Кримінал, Новини

Майже за Агатою Крісті: у Вінниці зловмиснику повідомили про підозру

На орендованій квартирі у Вінниці приятелі розпивали алкогольні напої. Застілля «закінчилось» тим, що у 52-річного чоловіка зник мобільний телефон та банківську картку. Історія майже як за Агатою Крісті… Винен хтось зі своїх.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, знаючи паролі та пін-код, зловмисник через мобільний додаток переказав 9000 гривень на іншу банківську карту. Гроші він зняв через банкомат та розрахувався ними в магазинах міста.

Пізніше зловмисник з банківської картки викрав ще близько 1000 гривень. Тож загальна сума завданих заявникові збитків становить понад 10 000 гривень.

«Відомо, що раніше зловмисник вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини», – зазн0430ають у поліції. 

Слідчі повідомили 21-річному жителю Тульчинського району про підозру у вчиненні ряду кримінальних правопорушень, серед яких:

– крадіжка; 

– несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж;

– викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження (ч. 4 ст. 185, ч. 5 ст. 361, ч. 1 ст. 357 КК України).

Санкції статей передбачають покарання від обмеження волі до позбавлення на строк до п’ятнадцяти років.

Visited 12 times, 1 visit(s) today
Close Search Window