Автор Макс Мельник 17:56 Кримінал, Новини

Колишньому головному лісникові Вінниччині визначили розмір застави

Вінницький міський суд ухвалив рішення про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 2 млн грн стосовно начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства у 2007 – 2022 роках Анатолія Бондаря.

Відповідне рішення було ухвалено за клопотанням прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Вінницької обласної прокуратури.

Як вказують у поресслужбі Вінницької обласної прокуратури, колишній посадовець підозрюється у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, та наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 369 КК України).

Нагадаємо, паніше NaПарижі називав повідомлення про підозру колишньому керівникові Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолію Бондарю найгучнішою новиною квітня. Півтора роки він на заслуженому відпочинку, і ось тепер таке… Йому інкримінують правопорушення одразу по двом статтям – одна краще за іншу. До того же порушення були відносно давно.  

Visited 21 times, 1 visit(s) today
Close Search Window