Автор Олег Верлан 11:56 Війна, Новини

Дрони СБУ атакували військовий аеродром і два НПЗ на Кубані

Минулої ночі українські захисники атакували військовий аеродром та два нафтопереробні заводи у Краснодарському краї Росії. Як зазначають джерела, «бавовна» завітала на військовий аеродром «Кущевск», Ільський та Слов’янський НПЗ. Об’єкти були атаковані дронами СБУ.

Атаку на аеродром організувала СБУ та спільно з Силами оборони. Там розміщувалися десятки військових літаків, РЛС та засоби РЕБ ворога.

Окрім того, дрони СБУ ударили по ректифікаційним та атмосферним колонам Ільського та Слов’янського НПЗ на Кубані. Це ключові технологічні об’єкти заводів. За даним джерел, після влучань на аеродромі та НПЗ почалися пожежі та евакуація персоналу

«СБУ продовжує ефективно відпрацьовувати по військових та інфраструктурних об‘єктах в тилу ворога, знижуючи потенціал Росії для ведення війни. В країни-терориста «бавовна» палає і буде палати», – зазначило джерело у спецслужбі.

Нагадаємо, що Ільський та Слов’янський (м. Слов’янськ-на-Кубані) нафтопереробні заводи раніше вже були атаковані українськими захисниками.

Нагадаємо, у мережі публікували відео потужної пожежі у районі нафтопереробного заводу біля Слов’янську-на-Кубані. Також є відеопідтвердження влучної атаки на військовий аеродром. Росіяни зазначали, що могли бути пошкоджені літаки.

Між тим у відомстві Шойгу – все без змін. Міністерство оборони РФ стверджує, що атаку «відбили», нібито у Краснодарському краї було збито 66 дронів.

Visited 4 times, 1 visit(s) today
Close Search Window