Автор Олеся Рудницька 15:14 Місто, Новини

Через збільшення трамваїв на лінії у Вінниці оновили «робочий графік»

КП «Вінницька транспортна компанія» збільшила кількість трамваїв, які у робочі дні, виїжджають на лінію. Наразі на маршрутах міста їх 69 у робочі та 32 у вихідні дні.

Про це повідомляє департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради.

Збільшення одиниць транспорту відбулось зокрема завдяки низькопідлогових «VinWay». Нині цієї серії у Вінниці використовують 9 трамваїв.

«Трамваї, обладнані платформою та відкидним пандусом курсують на маршрутах №1 «Залізничний вокзал – Електромережа», №2 «Вишенька – Барське шосе», №4 «Барське шосе – Залізничний вокзал», №5 «Барське шосе – Електромережа», – йдеться у повідомленні.

«З 1 березня ми збільшили кількість вагонів на лінії для маломобільних груп населення. Аби муніципальний транспорт Вінниці був ще доступніший та зручний для пасажирів на кріслах колісних, а також матусь з дитячими візками, було збільшено кількість рейсів низькопідлогових трамваїв, відповідно зменшено інтервали руху», – розповідає Сергій Бузниковатий, заступник директора департаменту транспорту та міської мобільності.

Збільшилась кількість низькопідлогових трамваїв, зокрема і в суботу та неділю. Водночас зменшиться й час очікування.

«Додатковий низькопідлоговий транспорт у Вінниці у вихідні дні – дуже актуальний, вирішує проблематику, адже іноді, саме у суботу та неділю, коли я маю багато справ, зустрічей, мені потрібно курсувати містом з пересадками у центрі», – розповідає представниця ГО «Гармонія» Сюзанна Жуковська.

Аби пасажири не витрачали зайвий час, планували свої поїздки та контролювали «робочий» графік «VinWay», на трамвайних зупинках оновили розклад руху та змінили його дизайн. Час прибуття низькопідлогових трамваїв позначений в графіку спеціальною позначкою.

«Розклади будуть оновлені на всіх трамвайних зупинках протягом кількох днів. На графіках «VinWay» відмітили окремою рамочкою. Це позначка, що вагон – з пандусом. Вона буде залишатись лише для низькопідлогових трамваїв. Ті, які будуть рухатись в депо, позначаються літерою «Д», – каже заступниця начальника служби безпеки руху Вінницької транспортної компанії Ірина Тепла.

Також для зручності пасажирів додали новинку: у паперових розкладах руху на зупинках відтепер є QR-код із посиланням на електронний графік руху транспорту.

Наразі КП «Вінницька транспортна компанія» має на балансі 144 трамваї.

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Close Search Window