Автор Олег Верлан 08:38 Війна, Новини

Атака на енергооб’єкт на Вінниччині: Борзов повідомив про влучання

У ніч на 8 травня російські війська РФ знову здійснили масовану атаку на енергетичну інфраструктуру України. Ударів зазнали шість областей.

За інформацією міністра енергетики  Галущенка, атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях.

«Ворог хоче позбавити нас можливості достатньо виробляти та передавати електроенергію», – зазначив міністр, закликавши українців ощадливо використовувати електроенергію, особливо у ранкові та вечірні години.

Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов повідомив про атаку обʼєкту критичної інфраструктури на території регіону.

«На жаль є влучання», – зазначив він.

Росіяни обстріляли три українські теплоелектростанції. Пошкоджене обладнання станцій. Зокрема на Вінниччині.

«Серйозно пошкоджено обладнання. Енергетики в ці хвилини працюють над ліквідацією наслідків атаки», – йдеться у повідомленні ДТЕК.

Наразі NaПарижі відомо, що жертв на Ладижинській ТЕС немає.

Як зазначили у компанії, це вже п’ятий масовий обстріл енергетичних обʼєктів за останні півтора місяця. Росіяни атакували теплоелектростанції ДТЕК під час масштабних обстрілів 22 та 29 березня, 11 та 27 квітня.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні близько 180 разів. Внаслідок атак було поранено 51 працівника, три енергетики загинули.

Visited 18 times, 1 visit(s) today
Close Search Window