Автор Олеся Рудницька 16:05 Життя, Новини

Фонди музею у Вінниці поповнили старовинні монети, зокрема подільський полугрошик

Колекцію з 59 монет, зокрема подільський полугрошик князів Коріатовичів, празький грош, львівські квартники та золотоординські пули передали до Вінницького обласного краєзнавчого музею. Наразі відбулася презентація скарбу XIV–XV століть, який становлять особливу історичну та нумізматичну цінність.

Про це повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей.

Окрім монет, у складі скарбу збереглися фрагменти вовняної тканини. Реставраційні роботи допомогли відновити тканину. А монети ще чкекають руки професіоналів.

У дарунок речі передали меценати — військовослужбовець Ігор Поліщук, доктор меднаук, лікаря Андріяй Сергієнко та волонтер Микола Кравченко.

Усіх охочих запрошують завітати до музею та ознайомитися з новим надходженням до колекції.

Visited 24 times, 24 visit(s) today
Close Search Window