Сьогодні, 26 червня, у рамках чергового обміну військовополоненими додому повернулися 160 українців.
Серед звільнених з російського полону – бійці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Усі були в полоні ще з 2022 року.