Автор Олеся Рудницька 15:49 Війна, Новини

З полону повернулися 160 українських військових

Сьогодні, 26 червня, у рамках чергового обміну військовополоненими додому повернулися 160 українців.

Серед звільнених з російського полону – бійці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Усі були в полоні ще з 2022 року.

Visited 18 times, 18 visit(s) today
Close Search Window