Автор Макс Мельник 15:33 Війна, Кримінал, Новини

Двох підлітків у Вінниці покарали ув’язненням за спробу вчинити вибух

До 6 і 5 років позбавлення волі у Вінниці засуджено двох підлітків, які спокусилися на «легкі гроші» та погодилися прийняти участь у проведенні диверсії. Затримали їх із саморобною бомбою, яку хлопці мали встановити. Попри юний вік м’яке покарання є реальним.

Як повідомляють у пресслужбі Вінницького міськсуду,

У судових засіданнях з’ясувалося, що в інтернет-месенджері неповнолітнім замовили завдання, які мали виконуватися за інструкціями. Замовника вони в очі не бачили, але він обіцяв «щедру винагороду».

Підлітки їздили містами України, збирали дані. Так дісталися Вінниці. Вони мали перевірити інформацію, яка цікавила замовника. Це стосувалося адрес посадовців і силовиків, а також окремих адмінбудівель. До теки по кожному обєкту юні розвідники мали додати розташування приміщень, під’їзні шляхи до них та наявність камер відеоспостереження.

Окрім збору, хлопцям доручили перевірити та перемістити в іншу схованку саморобний вибуховий пристрій, який згодом слід було використати за призначенням. Затримали юнаків саме під час прямування до нового місця схованки.

Зважаючи на зібраний масив доказів, неповнолітніх суд визнав винними за ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 113  КК України (незакінчений замах на скоєння вибуху за попередньою змовою групою осіб).

Visited 65 times, 65 visit(s) today
Close Search Window