Автор Олеся Рудницька 13:33 Місто, Новини

Змагалися у конструюванні та донатили на ЗСУ: у Вінниці відбувся захід із робототехніки

У Палаці дітей та юнацтва відбувся V відкритий захід із робототехніки «Vinnytsia RoboCamp – 2024». Участь у події взяли 32 команди, у складі яких змагалися 65 знавців конструювання, програмування та творчого мислення. Захід мав і благодійну мету: усі зібрані кошти спрямують на підтримку оборонців України.

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

У рамках турніру відбулись виставка-конкурс проєктів на вільну тему, змагання в номінаціях «WeDo» та «Робо Сумо» для молодшої категорії та «Робо Сумо», «RoboRace» – для старшої. А ще номінація «Мехатроніка», екскурсія містом – усе це залишило в учасників незабутні враження, нові знайомства та перемоги.

На події цьогоріч були представлені унікальні моделі пристроїв, механізмів, розумних будівель і транспорту. За гарні конструкторські рішення спецприз від журі отримали діти із комунальних закладів: «Вінницька гімназія №24», «Вінницький ліцей №6», «Вінницький ліцей №4», «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області», «Вінницький міський палац дітей та юнацтва», «Добровеличківський ліцей “Інтелект” Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області» та приватної школи «Інсайт» м. Вінниця.

А в загальному заліку змагань молодшої вікової категорії І та III місце вибороли команди Добровеличківського ліцею «Інтелект», II та III місце – команди Вінницького міського палацу дітей та юнацтва.

У старшій віковій категорії І місце між собою розділили дві команди Вінницького міського палацу дітей та юнацтва, II та III місце – команди Добровеличківського ліцею «Інтелект».

«Ми вітаємо переможців і дякуємо нашим мужнім Захисникам та Захисницям нашої країни. Під час заходу нами були зібрані благодійні кошти, які будуть передані на підтримку ЗСУ. Щиро дякуємо департаменту освіти Вінницької міської ради, компанії “Вінець” та КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти” за підтримку в проведенні фестивалю, незабутні емоції та враження, смачні гостинці та цінні подарунки! Наближаємо Перемогу разом», – підсумувала директорка Палацу дітей та юнацтва Ірина Матусяк.

Visited 12 times, 1 visit(s) today
Close Search Window