Автор Олег Верлан 09:15 Війна, Новини

Збиття Ту-22М3 на території Росії є операцією ГУР

Ранком 19 квітня у Ставропольському краї РФ неподалік аеродрому Моздок зазнав катастрофи військовий літак Ту-22М3, що кілька годин тому запускав ракети по Україні. Знищення бомбардувальника за 300 км від України є операцією Головного управління розвідки Міноборони.

Кадри падіння палаючого літака швидко опинились у соцмережах. Губернатор Ставропольського краю Владіміра Влідіміров визнав, що літак впав на території Красногвардійського округу в полі. За його словами, пілотів відшукали та повезли до лікарні.

Незабаром джерело у Силах оборони повідомило, що знищення Ту-22МЗ – це операція ГУР МО. Після збиття бомбардувальника інший, який летів за ним, розвернувся.

“Це перший літак стратегічної авіації, який вдалось знищити Україні, під час польоту. Він наносив удари по Україні”, – розповів співрозмовник.

Також джерело додає, що Ту-22МЗ був атакований на відстані 300 км від України.

Ту-22М – дальній стратегічний бомбардувальник-ракетоносець зі змінною геометрією крила.

Основне озброєння бомбардувальника – протикорабельна гіперзвукова крилата ракета Х-22Н з полегшеною фугасно-кумулятивною боєголовкою, а також ракета Х-22ПСІ з мегатонною боєголовкою і дальністю пуску майже 500 км.

Visited 30 times, 1 visit(s) today
Close Search Window