Автор Макс Мельник 13:01 Новини, Спорт

За вінницьку «Ниву» у Другій лізі гратиме переважно місцева молодь, а Артур Загорулько хоче повернутися до УПЛ

Граючий президент вінницької «Ниви» Артур Загорулько прокоментував клубній пресслужбі перспективи клубу. Через об’єктивні обставини більшість досвідчених футболістів залишають команду, а ставку керівництво робитиме на місцеву молодь.

«Команда на 100 % продовжить виступи у чемпіонаті України, але зазнає змін. Ми хоче дати молоді шанси проявити себе на більш високому рівні. Адже до останнього часу в основній команді було багато приїжджих гравців», – зазначив А.Загорулько.

За його словами, «а нашу позицію вплинула ситуація із мобілізацією в Україні».

«Щоб у гравців не було проблем із ТЦК, будемо переважно виставляти молодь. Перед початком минулого чемпіонату України у ПФЛ обіцяли бронювати футболістів, але цього не сталося. Тому ми й вимушені розстатися із низкою досвідчених виконавців», – пояснив президент ФК «Нива».

Сам 31-річний найкращій форвард «Ниви» теж планує «пограти в одному з клубів УПЛ» і зізнається, що чекає на пропозиції. Якщо підпише контракт, то лише контролюватиме процеси у клубі.  

Нагадаємо, вихованець донецького «Шахтеря» свого часу гшрав за «Зорю», «Маріуполь», «Олімпік» і «Ворсклу».

Щодо домашньої арени, то оскільки на НТБ «Нива», що на вул. Зулінського, триватиме ремонт стадіону, тренувальний збір команда проводитиме на стадіоні ВНАУ, що на Гніванському шосе.

Visited 76 times, 1 visit(s) today
Close Search Window