Автор Олег Верлан 16:34 Війна, Новини

З переляку? Росія відмовилась від використання Кримського мосту

Міст між Кримом та Кубанню, який донедавна вважався головною транспортною артерією для постачання окупаційних військ на півдні України, нині втратив своє пріоритетне значення

Аналітики Molfar запвеняють, що РФ більше не використовує Кримський міст для постачання зброї й обирає альтернативні шляхи через окуповане Приазов’я.

Супутникові знімки вказують на те, що на Кримському мосту, практично відсутній рух транспорту, і «тому він більше не може бути ефективною військовою мішенню для обмежених боєприпасами українських військ».

У період з 29 лютого по мосту було помічено лише один ворожий вантажний потяг, який перевозив близько 55 вагонів пального.

Сходу інформацію опублікувало видання The Independent, одночасно роблячи припущення, що через це кримський міст не є важливою ціллю для ЗСУ.

Нагадаємо, нещодавно у військовому керівництві України натякали, що по об’єкту може бути завдано ракетного удару. Раніше дрони та ракети влучали у системи ППО, розташовані у Криму, фактично знизивши захист не тільки півострова, а й мосту. Підготовча робота тривала протягом кількох місяців.

Окрім логістичної функції міст має певне сакральне значення для путінського режиму, він нібито символізує появу нового у Криму, створеного по ініціативі диктатора. Руйнування об’єкта призведе до чергових істеричних заяв та погроз щодо застосування тактичної ядерної зброї, чого так лякаються на Заході.

З іншого боку, у Москві з минулого року розуміли вразливість мосту, тому розпочали та майже закінчили будівництво залізничної гілки між Ростовом-на-Дону та Маріуполем, що значне спрощує постачання зброї угрупуванню на лівобережжі Дніпра. З переляку росіяни створили альтернативний шлях і починають відмовлятися від «символу окупації», яким став Кримський міст.     

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close Search Window