Автор Макс Мельник 09:23 Новини, Спорт

Юні вінницькі сумоїсти здобули шість нагород на Чемпіонаті Європи

У польському місті Квідзин відбувся Чемпіонат Європи з сумо серед юнаків (до 15 років) та юніорів (до 18). Вінницю на турнірі представляли четверо вихованців міської дитячо-юнацької спортивної школи №5. Наші сумоїсти двічі підіймалися на найвищу сходинку п’єдесталу, а загалом на їхньому рахунку – шість медалей чемпіонату.

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

На турнірі змагались три сотні юних спортсменів із різних європейських країн. І вінничани не поступалися своїми вміннями та волею до перемоги, зазначив їхній наставник, тренер-викладач МДЮСШ № 5 Важа Шотайович Даіаурі.

«Я з великою гордістю спостерігав за виступом наших спортсменів на чемпіонаті Європи з сумо. Кожен із них показав неймовірну витримку, силу та техніку. Ці досягнення стали результатом багатьох годин наполегливої праці, самовідданості та підтримки всієї команди. Хоча ми маємо багато перемог, є і простір для вдосконалення. Прагнемо досягати ще більших висот і представляти Україну на світовій арені з гідністю», – підсував він.

Надзвичайно вражені результативністю наших сумоїстів і у рідній спортивній школі.

«Наші вихованці показали неймовірну відданість, силу та спортивну майстерність, що дозволило їм досягти високих результатів на міжнародній арені. Ці досягнення є результатом важкої праці як спортсменів, так і їхніх тренерів, які невпинно працюють над удосконаленням своїх навичок та підготовкою до змагань. Ми пишаємося кожним з наших спортсменів і віримо, що попереду їх чекають ще більші перемоги», – висловила свою гордість за досягнення вихованців в. о. директора МДЮСШ № 5 Тетяна Бондарчук.

Так, із золотими нагородами до Вінниці повернулися Іван Кирилюк (серед юнаків до 15 років) та Валерія Іжаківська (серед дівчат до 15 років).

Срібні призери: Ілля Гуменюк та Іван Кирилюк, які здобули медалі у командному заліку серед юнаків до 15 років. А Валерія Іжаківська здобула срібло в абсолютному заліку серед дівчат до 15 років.

Бронзові призери: Валерія Іжаківська у командному заліку серед дівчат до 15 років та Вікторія Ружанська серед юніорок до 18 років.

Visited 27 times, 1 visit(s) today
Close Search Window