Автор Макс Мельник 10:08 Конфлікти, Новини

Ямпільській громаді повертають споруди міні-ГЕС, за які орендар не платив 5 років

Починаючи з 2021 року орендар припинив сплачувати визначену договором плату за користування споруди міні-ГЕС до бюджету Ямпільської міської ради. У відносини втрутилася Могилів-Подільська окружна прокуратура, яка подала позов до суду.

Як повідомляють у пресслужбі Вінницької обласної прокуратури, йдеться про комплекс будівель і споруд міні-ГЕС площею 318 м² вартістю 2,6 млн грн, які передані орендарю з 2017 року.

У позовній заяві прокуратура наполягала на достроковому розірванні договору оренди, поверненні майна у комунальну власність Ямпільської міської громади та стягненні 100 тис. грн заборгованості.

Суд задовольнив позовні вимоги прокурора. Після набрання рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

Visited 39 times, 1 visit(s) today
Close Search Window