Автор Олеся Рудницька 17:00 Місто, Новини, Спорт

Вихованці Вінницької МДЮСШ № 6 завоювали 9 медалей на чемпіонаті України з шашок

В Івано-Франківську завершився чемпіонат України з шашок-100 серед дітей та молоді. Збірна Вінницької області, до складу якої входили вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6, вдало виступила на змаганнях. Вони привезли додому три золоті, чотири срібні та дві бронзові нагороди. Завдяки цьому вінничани посіли третє командне місце у швидкій програмі та четверте місце – в класичній.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Дворазовою чемпіонкою України стала вихованка вінницької школи Мар’яна Мирошниченко. Юна шашкістка виграла «класику» та «швидку» гру в категорії до 8 років серед дівчат та здобула срібло в блискавичній грі.

А найкращий результат серед дівчат до 10 років продемонструвала Анна Сас. Крім «золота» у «швидкій» грі, дівчинка здобула «срібло» у класичній грі.

Маємо й дві медалі серед хлопчиків до 8 років. «Срібло» у «швидких» шашках та «бронзу» в блискавичних – до свого активу додав Сергій Мазур.

Підготував цих юних спортсменів до змагань тренер-викладач Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Микола Леонов.

«Усі ці нагороди – результат наполегливих тренувань наших дітей. Також дякуємо їхнім батькам та, зокрема, спортивному комітету за всебічну підтримку, яка дозволила нам взяти участь у змаганнях», – зазначив тренер.

А його колега Дмитро Мироненко підготував до змагань іще одного призера. Павло Жолоб серед хлопців до 19 років виборов «срібло» у «швидких» шашках та «бронзу» в блискавичній грі.

«В цілому у змаганнях взяли участь сотня спортсменів, які представляли 11 обласних збірних. На дошках вирували справжні баталії. Наші юні спортсмени показали дуже гарний результат. Вітаємо їх та їхніх тренерів із вдалим виступом на чемпіонаті України» – говорить директор Вінницької міської ДЮСШ № 6 Микола Боднар.