Автор Макс Мельник 12:59 Новини, Спорт

Володимир Продивус заявив, що повертається на посаду президента Федерації боксу України

Екснардеп, колишній президент Федерації боксу України та віцепрезидент Міжнародної асоціації боксу (IBA), яку очолює росіянин Умар Кремльов, Володимир Продивус оголосив про повернення на посаду.

Про це він написав у Facebook.

«Розумію, що це найскладніший час і для України, і для нашої Федерації, але я готовий до цього випробування та впевнений у здатності моєї команди налагодити нормальну роботу та подолати будь-які труднощі», – зазначив він.

В.Продивус також окреслив завдання, які перед собою ставить.

Він наголосив, що треба «відновити порядок та високі внутрішні стандарти Федерації, відродити єдність та взаємоповагу серед членів боксерської спільноти, витягти український бокс із кризи, в яку її завело некомпетентне керівництво рейдерів».

Колишній парламентар вважає, «не менш важливо відновити довіру до Федерації серед спортсменів і тренерів».

«Не дивлячись на труднощі, ми зобов’язані забезпечити їм умови для тренувань та змагань на найвищому рівні, а також ефективно захищати їх права та інтереси на міжнародних змаганнях», – запевнив політик.

Опублікувавши витяг з Єдиного держреєстру, де вказаний головою федерації, В.Продивус пояснив, що зараз його «команда займається ревізуванням діяльності Федерації за останні два роки», а згодом «цьому буде надана належна оцінка».

На сторінці ФБУ вже саме Володимир Продивус вказаний президентом.

Нагадаємо, Володимир Степанович очолював організацію з 2008-го. З 15 червня 2022 року президентом ФБУ став Кирило Шевченко. Зміна відбувалась зі скандалом. Тепер Продивус «повернув» посаду.

Visited 17 times, 1 visit(s) today
Close Search Window