Автор Макс Мельник 11:04 Новини

Вночі у Літині патрульні зупинили п’яного водія мопеду, який ніколи не отримував посвідчення

Позаминулої ночі на дорозі М-30 у селищі Літин через порушення ПДР патрульні зупинили мопед Honda Dio. Кермувальник двоколісного транспортного засобу не мав посвідчення водія та був напідпитку.

Про це повідомляє патрульна поліція Вінницької області.

Коли чоловіку запропонували перевірити стан, він погодився. Спецприлад Драгер показав 2,20 проміле алкоголю в його організмі, що в 11 разів перевищує допустиму норму.

На 29-річного водія мопеда Honda Dio патрульні склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (За те, що не мав права керування таким транспортним засобом) КУпАП.

Visited 18 times, 18 visit(s) today
Close Search Window