Автор Олеся Рудницька 11:48 Місто, Новини

Візит британського посла Гарріса до Вінниці: з якою метою дипломат прибув до міста?

Сьогодні, 24 травня, у Вінниці з офіційним візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартін Гарріс.

«Подякував за підтримку, які Уряд та Посольство Великої Британії надають Україні та Вінниччині зокрема у сфері енергетичної безпеки. Зараз це питання надзвичайно актуальне для нас, адже об’єкти енергетичної інфраструктури постійно зазнають обстрілів. Загалом, Уряд Великої Британії планує залучити інвестиції на впровадження інноваційних рішень, які сприятимуть сталості української енергетики. Тож будуть можливості підтримки вітчизняних стартапів у цій сфері», – зазначив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Він додав, що М.Гарріс запевнив, що програму гуманітарної допомоги, як і в минулому році, буде продовжено. Особлива увага – найвразливішій категорії громадян.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов наголосив, що під час зустрічі з дипломатом обговорювалось «одне важливе питання – атака росіян на критичну інфраструктуру країни».

«Розуміємо масштаб наявної загрози. Тож зараз наша громада в пошуку альтернативних джерел живлення не лише для бізнесу, а й для наших багатоквартирних будинків. Велика Британія має подібний досвід. Нам було б корисно і необхідно його перейняти», – зауважив очільник громади.

Отже, головна мета візиту – обговорення питань відновлення енергетичного потенціалу.

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Close Search Window