Автор Олеся Рудницька 12:51 Війна, Новини

Вінниця проводжає у вічність полеглого Захисника Сергія Плаксюка

Сьогодні у Вінниці до Небесного Легіону проводжають оборонця Сергія Плаксюка. Чоловік добровільно долучився до Збройних Сил вже у другий день повномасштабного російського вторгнення. Воював у складі 23-ї окремої механізованої бригади. Свій останній бій прийняв поблизу селища Очеретине Донецької області 12 квітня. Воїну назавжди залишилось 55-ть років. Вдома на нього чекали дружина, двоє дітей та двійко онуків, сестра та племінники…

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сергій Плаксюк народився у Вінниці 23 грудня 1968 року. Після завершення 33-ї загальноосвітньої школи опанував швейну справу у місцевому професійно-технічному училищі. Проте, його професійний шлях визначили навички роботи із електрикою, які набув у юнацькі роки під час проходження строкової армійської служби. Тоді ж йому довелося рятувати людей із-під завалів в уражених землетрусом містах Вірменії, розповідає донька полеглого Героя Анастасія.

«Ті події залишили глибокий слід у душі батька. Він назавжди залишився рятувальником, відчував свою відповідальність за життя людей та у скрутні хвилини намагався підтримати і допомогти. Для цього не існувало незручного часу. Навіть, коли телефонували серед ночі, одразу збирався та йшов туди, де на нього чекали, – пригадує донька воїна. – Так було й тоді, коли розпочалось повномасштабне вороже вторгнення. Батько не вагався ні хвилини. Адже його допомоги потребувала рідна країна…»

За самовідданість Сергій Плаксюк був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «За взірцевість у військовій службі» III ступеню.

Церемонія прощання із воїном відбулась у Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Пізніше схилити голови на вшанування пам’яті Героя вінничани змогли біля його будинку по просп. Юності, 5.

Чин поховання Сергія Плаксюка відбудеться о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Visited 12 times, 1 visit(s) today
Close Search Window