Автор Олеся Рудницька 14:46 Життя, Новини

Вінницький планетарій запрошує на зірковий сеанс з живим звучанням саксофону та скрипки

У неділю, 23 червня, Вінницький планетарій запрошує усіх охочих на неймовірну феєрію живої музики та космосу. Таке поєднання окриляє та підносить до небес, переконують організатори проєкту, що вже рік вражає своєю неповторною атмосферою.

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

Цього разу на відвідувачів чекають відомі композиції у виконанні Павла Бурського (саксофон) та Юрія Кшивака (скрипка), котрі звучатимуть під куполом зоряного неба. Початок сеансу о 17:00.

Вінницький планетарій запрошує на феєрію музики та космосу

Як зазначила ініціаторка проєкту, заступниця директора з фінансово-економічних питань КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади» Валентина Тарасова, такий формат споглядання зоряного неба встиг полюбитися вінничанам і вже має постійних шанувальників.

«Люди ходять на музично-зоряні сеанси із задоволенням. Живе інструментальне звучання у поєднанні зі спогляданням небесних тіл – дарує справжнє задоволення, допомагає розслабитися та розвіятися, зануритись у світ власних відчуттів, відпочити душею. Тобто все те, чого нам сьогодні так не вистачає, – каже Валентина Тарасова. – Тож, завітайте до нашого планетарію 23 червня. Це гарна нагода зробити собі подарунок на Трійцю та Івана Купала. Обіцяємо, буде надзвичайно цікаво».

Довідково Планетарій працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00. Субота – неділя 11:00-19:00. Актуальні програми публікують на сторінці КП ВМР «Дирекція парків та дозвілля територіальної громади».

Visited 17 times, 1 visit(s) today
Close Search Window