Автор Ігор Заіковатий 10:54 Війна, Кримінал, Новини

Вінницький апеляційний суд підтвердив вирок митрополиту Іонафану, який на 40 хвилин запізнився на засідання

Сьогодні, 18 червня, колегія судів Вінницького апеляційного суду оголосила рішення щодо обвинувачення керівника Тульчинської єпархії УПЦ МП митрополита Іонафана (у миру Анатолія Єлецьких) в антиукраїнській діяльності. Перед оголошенням судді та журналісти 40 хвилин чекали на приїзд обвинуваченого.

Засідання було призначено на 9-у годину. Двоє з трьох адвокатів владики доєднались по відеозв’язку та відверто нудьгували, спілкуючись між собою про буденні справи. Один з них, навіть не вимикаючи камеру, почав їсти. Зголоднів…

Телефоном захисники дізнались, що митрополит вранці погано себе почував, тому запізнюється. Лише через 40 хвилин у супроводі архієпископа Сергія Аніцоя та декількох священиків та вірянок до судової зали зайшов підсудний.

Ухвалою суду вирок суду першої інстанції залишено без змін. Нагадаємо, за ним Анатолію Єлецьких (митрополиту Іонафану) призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна за виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників. Її оголошували протягом двох хвилин.

Після оголошення митрополит вийшов із зали та усамітнився із Сергієм Аніцоєм. Напроти суду на лавці подалі від інших вони жваво спілкувались…

Visited 226 times, 1 visit(s) today
Close Search Window