Автор Макс Мельник 09:41 Новини, Спорт

Вінницька «Нива» вдома поступилась «Олександрії-2»

У рідних стінах 25 серпня вінницька Нива поступилась дебютанту Другої ліги «Олександрії-2» з рахунком 0:2. У домашньому матчі господарі пропустили більше голів, ніж у двох перших турах.

Як повідомляє клубна пресслужба, гості почали матч активно та мали нагоди забивати з перших хвилин. Атаки «нивівців» переривались до того, як м’яч доходив до кращого бомбардира останніх чемпіонатів Артура Загорулька. Лише раз він вийшов з-під опіки. Але ані йому, ані Петленку не вдалося забити, та ще й у гострій атаці зафіксували офсайд.

Що ж стосується олександрійців, то Лебедєв перед перервою здалеку ледве не влучив у дев’ятку, проте в цілому провідні гравці команди (а тут зібралися колишні футболісти першолігових Поділля та Кременя, друголігових Скали 1911 та Руху-2) були такими ж перекритими, як Загорулько – біля протилежних воріт. Нулівка після першого тайму не суперечила перебігу подій на штучному полі клубної бази.

Після серії замін «Олександрія-2» на 46 хвили ні повела в рахунку відразу ж після перерви. Баденко запустив передачу вздовж правого флангу, Галоян доставив м’яча в центр, і там Петрик переправив м’яча в ворота – 0:1. Вперше за 461 хвилину, за підрахунками вінницьких істориків футболу, пропустив Захарчук. В новому сезоні він ще не пропускав.

У «Ниви» були шансів забити, але наприкінці матчу арбітр вилучив лідера атак. Загорулько, щойно влучивши в поперечину, дістався на підбирання, проте впав у боротьбі з суперником. Що там було? Фол чи симуляція? Арбітр схилився до останнього й дав граючому президенту другу жовту й червону картку.

Більшість у кінцівці реалізував Петрик. Гості перехопили м’яча, пішла швидка контратака й успішний «джокер» гостей на 90+2 хвилині реалізував вихід на воротаря – 0:2.