Автор Макс Мельник 19:33 Новини, Спорт

Вінницька «Нива» вдома мінімально програла «Чернігову»

«Чорна смуга» вінницької «Ниви» триває. Подоляни сьогодні, 7 вересня, на власному полі не змогли здолати «Чернігів», пропустивши з пенальті на 89-ій хвилині. Удар Романченка Захарчук не зміг парирувати…

Як повідомляє пресслужба вінничан, у першому таймі «Ниву» двічі виручала стійка. У другій 45-хвилинці господарі мали нагоди вийти вперед, але схибили з останнім ударом.

Перший по-справжньому гольовий момент гостей виник з нічого. М’яч фактично відскочив на «чернігівця» Школьного, який несподівано навіть для себе опинився перед воротарем, але перекинув і його, і ворота. А от коли свій штрафний на правому фланзі гості хитро розіграли з фланговою подачею, за гру рукою призначили пенальті.

Рефері після тривалих роздумів вказав на 11-метрову позначку, воротар Захарчук завалився вправо від себе, захисник Романченко пробив трішки в інший бік – 0:1.

На жаль, третя поспіль поразка «Ниви». Без шансів.