Автор Макс Мельник 10:04 Новини, Спорт

Вінницька «Нива» у Полтаві здобула першу перемогу у сезоні

Вчора, 17 серпня, у Полтаві вінницька «Нива» мінімально перемогла місцеву «Ворсклу-2». На 87-ій хвилині голом відзначився 18-річний Іван Рябий. Для гостей поєдинок став першим переможним у сезоні 2024/25 у Другій лізі.

Нагадаємо, перший матч сезону вдома «Нива» зіграла у нульову нічию з «Тросятнцем» (Сумщина).

Як повідомляє пресслужба вінницького клубу, на початку зустрічі гості високо пресингували і тим самим не давали полтавчанам спокійно виходити із захисту в атаку. Проте саме господарі поля могли відкривати рахунок. Удар Островського парирував Роман Захарчук.

Темп матчу був досить повільним. Варто віддати належне підопічним Ії Андрущак, які не боялися грати першим номером. Але, хоча моменти були в обох команд, але реалізувати їх не змогли – на перерву команди пішли без голів.

На початку другого тайму небезпечно зі штрафного пробивав граючий президент «Ниви» Артур Загорулько, але переграти голкіпера не зміг. Боротьби вистачало, а ось акцентований атак було замало.

Тренерські штаби обох команд намагалися замінами освіжити гру. Проте, моментів від цього у нашому матчі не стало більше. Наприкінці зустрічі полтавчани мали момент, але Прус не зміг переграти Захарчука.

На 87-й хвилині «нивівець» Артур Петленко подав у карний майданчик, а Іван Рябий головою переправив м’яч у сітку – 0:1. Спрацювала заміна Юрія Ярошенка.