Автор Макс Мельник 19:16 Новини, Спорт

Вінницька «Нива» програла гостьовий матч «Чайці» з Київщини

Цього сезону вінницька «Нива» дивує негативними результатами. На Київщині команда Ярошенка програла «Чайці» з Петропавлівської Борщагівки. До цього туру обидві команди були аутсайдерами…

Як повідомляє пресслужба вінничан, попри важливість очок найкращий бомбардир минулих сезонів та граючий президент команди Артур Загорулько залишився у запасі.

«На жаль, перша половина зустрічі не порадувала вболівальників великою кількістю моментів – всього по два удари по воротах. Здавалося, що перший тайм так і завершиться без голів, але господарі на 44-й хвилині все ж відкрили рахунок. Гуськов запресингував Захарчука й у падінні переправив м’яч у ворота – 1:0. Голкіпер «Ниви» у простій ситуації не зміг вибити м’яч у поле. А капітан «Чайки» не виключився з гри і змусив голкіпера помилитися», – йдеться у повідомленні.

На початку другого тайму відігралися наші футболісти. На заміну вийшов Загорулько, який після передачі Петленка переправив м’яч у порожні ворота – 1:1. Але вже на 61-й хвилині господарі поля вдруге вийшли вперед. Після сольного рейду Гуськов віддав на Савчука, Олександр обіграв Данила Мельника і пробив у кут – 2:1.

Наразі вінницька команда передостання у турнірній таблиці…