Автор Олеся Рудницька 11:43 Місто, Новини

Вінницька міськрада підписала меморандум з Києво-Могилянською академією

У Вінниці 14 травня між міською радою та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» укладено меморандум. Підписали документ очільник громади Сергій Моргунов та докторка політичних наук, професорка, деканка факультету Києво-Могилянська школа професійної та неперервної освіти Тетяна Нагорняк.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Підписання меморандуму відкриває широкі можливості для вінницької молоді, розвитку її освітнього потенціалу в Україні, а також для підвищення кваліфікації працівників місцевого самоврядування і представників бізнесу», – йдеться у повідомленні.

В його межах передбачається залучення Вінниці до цілої низки освітніх та соціальних програм, які впроваджуються на платформі НаУКМА.

Як зазначив мер Вінниці, співпраця із провідним українським університетом має вже довгу і плідну історію. Вона розпочалася ще у 2007 році на базі «Муніципального університету» і була спрямована на професійне зростання працівників структурних підрозділів ВМР. А наразі відкриваються нові горизонти взаємодії.

«Підписання меморандуму розширює спектр можливих тренінгів безпосередньо для працівників міської ради в контексті та урбаністики, і вирішення екологічної проблематики, і за нашим пріоритетним напрямом – роботи із ветеранами, сім’ями загиблих воїнів та Захисниками та Захисницями, які будуть демобілізовані. Києво-Могилянка досить активно долучилася до цієї роботи. І приємно, що нас першими запросили до такої співпраці, – розповів Сергій Моргунов. – Ще один важливий аспект – це створення навчальних модулів для дітей загиблих воїнів, а також із сімей ВПО і дітей, які постраждали від війни. Ми домовились, що будемо формувати відповідну групу старшокласників, які мають бажання “підтягнути” і свої знання, і навчатися різних компетенцій задля пошуку себе у своїх майбутніх професіях».

Наразі партнери ініціювали проведення конференції з відновлення України, яку запланували на жовтень.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window