Автор Ігор Заіковатий 15:02 Новини

Вінничанина Віктора Павлущика призначили головою НАЗК

Кабінет міністрів офіційно призначив Віктора Павлущика на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про те, що конкурсна комісія з відбору на посаду голови НАЗК оголосила переможцем конкурсу Віктора Павлущика стало відомо ще 25 лютого. За його кандидатуру проголосували всі шість членів комісії. Тепер в уряді юридично оформили призначення.

Про нового очільника НАЗК відомо, що він народився у Вінниці. У 2003-му закінчив ліцей №7. Потім навчався у Нацакадемії СБУ, служив у Службі безпеки на посаді оперуповноваженого, у 2009-15 роках у центральному апараті. Отримав диплом в Нацуніверситеті ім. Шевченка.

З 2015 року вінничанин працював у НАБУ, де пройшов шлях від простого детектива до керівника відділу. У НАБУ відділ під його керівництвом займався розслідуванням корупційних злочинів, вчинених суддями та прокурорами.

Зокрема, одним із найгучніших розслідувань була справа «плівок ОАСК», в результаті якої одразу сім суддів, зокрема Павло Вовк, отримали статус обвинувачених і опинилися на лаві підсудних.

Віктор розлучений, має двох синів 2012 та 2018 року народження.

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close Search Window