Автор Олеся Рудницька 16:28 Війна, Місто, Новини

Вінничанин виступив з ініціативою створення інфраструктури для підготовки військових та цивільних

Заступник голови ГО «Вінницька федерація страйкболу» та цивільний інструктор 14-ї бригади НГУ «Червона калина» Сергій Кириченко опублікував 7 березня петицію до міськради з пропозицією створити інфраструктуру для практичних занять з військової підготовки для військових та цивільних.

За його словами, з початком повномасштабного вторгнення гостро постало питання в наявності інфраструктури для навчання, підготовки та удосконалення військових навичок не тільки для кадрових військових, мобілізованих, а й цивільних осіб, котрі підлягають мобілізації.

Тому він звернувся до міської влади Вінниці з проханням щодо виділення в комунальну власність (на зразок спортмайданчиків, парків тощо) і облаштування території для можливості проведення тактичних занять з військової підготовки для цивільних та військовослужбовців на базі страйкбольної (не вогнепальної) зброї та її аналогів.

«Саме створення даної інфраструктури буде сприяти покращенню підготовки цивільного населення та військових підрозділів під час проведення тактичних занять і тренувань. Ми віримо, що це дасть змогу покращити опір ворогу і зберегти більше життів», – зазначив автор петиції.

Він навів слова командира полку спецпризначення «Азов» підполковника Національної гвардії України Д.Прокопенка: «Жодне озброєння не буде працювати без професійно підготовлених військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії».

«Виходячи із вищесказаного, ми вважаємо, що створення відповідної інфраструктури в мінімальні терміни є дуже необхідною справою, що дасть змогу покращити військову та фізичну підготовку населення і можливість отримати базові навички у володінні зброєю, військовою медициною тощо. В подальшому дана інфраструктура може бути також використана для проведення різних патріотично-виховних заходів і змагань серед цивільного населення», – зауважив вінничанин.

Він наголосив що така інфраструктура має бути в першу чергу призначена «для можливості здобуття та/або покращення навичок під наглядом досвідчених інструкторів» у таких напрямах:
– домедичної допомоги та по протоколу MARCH
– фізичної підготовки (смуга перешкод)
– базові навички у володінні зброєю (без стрільби з вогнепальної зброї)
– базового саперства
– тактичної підготовки та імітації бойових дій у лісистій та урбанізованій місцевості.

Для виконання даних функцій, тактичний полігон для проведення тренувань, вишколів та інших заходів має включати:
1. Локація укріплень для можливості проведення тактичних навчать чисельністю до роти (до 100 чол). Включає в себе опорні пункти, бліндажі, мережі траншей які формують лінію укріплень. (На урбан полігоні закинуті приміщення, які можуть дати змогу імітації бойових дій в населених пунктах)
2. Смуга перешкод, в ідеалі декілька різної складності.
3. Плац чи широка галявина де можна провести бріфінг, шикування, розподіл на групи тощо. Також в подальшому може використовуватись для навчань операторів бпла.
4. Смуга, маршрут чи майданчик для навчання саперної справи.
5. Обладнані навіси з столами які можуть бути використані для лекцій, теоретичних занять по медицині, розставці макетів матеріальної бази тощо…
6. Місце для автотранспорту, туалет, можливо місце для переодягання тощо.

«Саме створення такої інфраструктури є вкрай необхідним, для багатьох активних громадських організацій та інших суб’єктів , які проводять заходи з підвищення військової підготовки», – додав Сергій Кириченко.

Visited 11 times, 1 visit(s) today
Close Search Window