Автор Макс Мельник 12:58 Новини, Спорт

Вінничанин Роман Кокошко кваліфікувався на літню Олімпіаду-2024

За рейтингом Міжнародної федерації легкої атлетики штовхальник ядра Роман Кокошко останнім увійшов до складу олімпійців. Спортсмен з Вінниччини зможе представляти Україну на літній Олімпіаді у Парижі.

Як повідомила перша заступниця начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна, через отримання травми і неможливість виступів Роману довелося дуже важко виборювати право участі в Олімпіаді.

«Проте ми все ж будемо вболівати за нашого спортсмена вже менш ніж за місяць. Вітаю! Бажаю Роману успіхів у Парижі! Наш чемпіон – справжня гордість Вінниччини та України», – зазначила посадовиця.

У Федерації легкої атлетики, цього року після «невдалого» для Романа Кокошка чемпіонату Європи, штовхальник ядра «зумів взяти себе в руки й виграв два поспіль міжнародні турніри».

«Після перемоги в Швеції він 22 червня став першим також на змаганнях AtleticaGeneve у Швейцарії. Ба більше, до рекорду змагань йому не вистачило лише п’яти сантиметрів – 20.46 м», – йдеться у повідомленні.

«Сьогодні все склалося досить непогано, навіть погода зіграла мені на руку – було ні жарко, ні холодно. Перша спроба була за 20 метрів, але я випав з сектора. Потім досить сильно опустив плечі, але коли виправив ці недоліки техніки, то навіть візуально стало помітно, що ядро почало вилітати зовсім інакше, – сказав Роман Кокошко після перемоги. – Те, що виграв, не може не тішити. Зараз важливо знайти ту модель і ритм змагань, який втратив через перерву взимку, поки проходив реабілітацію після травми. І зараз я на шляху до цього».

Visited 19 times, 1 visit(s) today
Close Search Window