Автор Макс Мельник 14:32 Новини

Вінничанин ледь не загинув у Карпатах, намагаючись дістатися стежками до Словаччини

На Закарпатті військовослужбовці Чопського загону поблизу українсько-словацького кордону знайшли знесиленого чоловіка. Ним виявився 30-річний вінничанин. Чоловік визнав, що уже три дні блукав у горах без їжі та води, шукаючи стежку до Словаччини.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

«Прикордонний наряд відділення «Княгиня», який патрулював гірську ділянку, під час несення служби побачив людину, яка лежала на землі. Правоохоронці помітили, що чоловік вкрай виснажений і, перш за все, дали йому пити та нагодували», – йдеться у повідомленні.

Вінничанин самостійно проклав маршрут по онлайн картах. Долаючи складну місцевість, чоловік не втримався на скелі та впав з крутого схилу. Під час падіння він втратив мобільний телефон, тож не міг подзвонити та покликати на допомогу.

Через отримані травми чоловік пересувався повільно, часом повз і на третій день голоду та зневоднення зміг подолати лише 500 метрів. Коли його знайшли прикордонники, порушник геть втратив сили та заснув на землі. 

Чоловікові надали невідкладну допомогу та викликали швидку. Водночас на правопорушника склали адміністративно-процесуальні документи за ч.1 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справу буде передано до суду.

Visited 4 times, 1 visit(s) today
Close Search Window