Автор Олеся Рудницька 10:24 Новини, Спорт

Вінничанка Мар’яна Шевчук здобула «срібло» на Кубку світу з пара пауерліфтингу

У грузинській столиці Тбілісі з 20 по 26 червня триває Кубок світу з пауерліфтингу серед спортсменів з особливими потребами. Вінницька спортсменка Мар’яна Шевчук виборола срібну медаль із результатом 125 кілограмів.

Як повідомляють у Національному паралімпійському комітеті України, у змаганнях беруть участь 329 спортсменів з 65 країн світу. Мар’яна Шевчук у категорії до 55 кг зайняла 2 сходинку (Best), а також 5 місце (Total).

Вінницька територіальна організація «Колос» відмічає, що спортсменка зробила два підходи і могла покращити свій результат на третьому. Але вирішила не ризикувати здоров’ям та зберегти сили для Паралімпійських ігор.

Наразі у доробку України – дві срібні, бронзова нагороди та один рекорд Європи.

Нагадаємо, Мар’яна Шевчук — дворазова чемпіонка світу і дворазова срібна призерка чемпіонатів світу, чемпіонка Європи і дворазова призерка чемпіонатів Європи, багаторазова чемпіонка і багаторазова призерка Кубків світу, чемпіонка Параолімпіади-2020. Також вона — п’ятиразова рекордсменка світу і семиразова рекордсменка Європи.

У березні Мар’яна Шевчук здобула «срібло» на Кубку світу з пара пауерліфтингу, який  проходив у місті Дубаї, ОАЕ. Також другою вона була на чемпіонаті, який відбувся в Еміратах у серпі минулого року.