Автор Макс Мельник 20:06 Кримінал, Новини

ВАКС призначив засідання по справі колишніх посадовців «Вінницяоблводоканалу»

У Вищому антикорупційному суді на 11 липня заплановано підготовче засідання у справі за обвинуваченням колишнього керівника КП «Вінницяоблводоканал» Олександра Чернятинського та начальника відділу капітального будівництва підприємства Сергія Григорука у розтраті 10 млн грн.

Таке рішення 4 липня ухвалив ВАКС.

«Призначити на підставі обвинувального акту у кримінальному провадженні за обвинуваченням (Чернятинського – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, і (Григорука – ред.) у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, підготовче судове засідання на 10:00 11 липня 2024 року у приміщенні Вищого антикорупційного суду», – йдеться в рішенні.

Нагадаємо, раніше НАБУ і САП повідомили обом чоловікам про підозру. Слідчі вважають, що вони за домовленістю уклали договір на ремонт каналізації у Вінниці. Виконавець придбав необхідне устаткування через підконтрольне товариство зі штучним завищенням ціни майже у 2,6 рази. При цьому вартість такого устаткування замовник погодив з порушенням процедури визначення ціни та без належного її обґрунтування.

У результаті, за ремонт каналізації комунальне підприємство сплатило на 10,3 млн грн більше за реальну ринкову вартість таких послуг.

Visited 48 times, 1 visit(s) today
Close Search Window