Автор Олег Верлан 19:56 Війна, Новини

В уряді заявили, що Україна наздогнала Росію за виробництвом дронів-камікадзе

Через два роки війни в уряді зазначили, що обсяги виробництва дронів-камікадзе на кшталт іранських Shahed-131 та Shahed-136в Україні нині нічим не поступаються російським.

Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін в ефірі телемарафону. Він не уточнив, мова йде про загальну кількість цього виду дронів чи тільки у порівнянні зборки росіянами на власних потужностях.

Також Камишин наголосив на успіхах у виробництві інших ударних БпЛА.

«На цей рік наші спроможності виробити такі дрони вже нічим не поступаються Росії», – сказав міністр.

За словами Камишіна, підтвердженням успіхів України у виробництві аналогів «Шахедів» і інших ударних безпілотників є гучна «бавовна» на території РФ.

«Те, що на Росії вибухає – то все наше», – зазначив міністр.

Відповідаючи на запитання щодо параметрів тотожності українських дронів-камікадзе до російсько-іранських, Камишін сказав, що наші безпілотники схожі за кількістю вибухівки, яку переносять, за дальністю дії та за іншими технічними параметрами.

Нагадаємо, раніше віцепрем’єр-міністра цифрової трансформації Михайло Федоров визнав, що більшість виробників дронів у нас є приватними, а понад 90% придбаних  безпілотників не існувало до 2022-го. Тобто їх збирали та постачали «з коліс».

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Close Search Window