Автор 13:33 Життя, Новини, Партнери

Українські волонтери та благодійники продовжують допомагати мешканцям Херсону

Волонтери ГО «Вільні та вірні» спільно з Фундацією Дім Рональда МакДональда в Україні передали чергову партію гуманітарної допомоги для більше ніж півтисячі українських сімей з південних регіонів, зокрема міста Херсон.

За словами голови ГО «Вільні та Вірні» Віталія Герсака, українців можна тимчасово залишити без електрики, але не без світла в душі. Тим більше, коли на допомогу людям приходять справжні волонтери і такі відомі благодійники.

Завдяки партнерству з Фундацією Дім Рональда МакДональда в Україні кількасот херсонських сімей, які пережили страшні випробування окупацією та постійно потерпають від ворожих обстрілів, але не дивлячись ні на що лишилися на рідній землі, отримали своєчасну гуманітарну підтримку.

За словами херсонців, для них важливо відчуватите, що про них не забули. «Для нас такі зустрічі з волонтерами не тільки реальна допомога, а й показник, щоми всі разом одна українська сімʼя і продовжуємо нашу боротьбу за свою землю», — кажуть люди.

Як повідомлялося раніше, волонтери ГО «Вільні та Вірні» вже неодноразово надавали гуманітарну допомогу ветеранам , вимушено переміщеним особам та мешканцям прифронтових регіонів, а також на постійній основі забезпечують усім необхідним бойові підрозділи ОК «Південь».

Visited 88 times, 1 visit(s) today
Close Search Window