Автор Олеся Рудницька 12:13 Життя, Новини

Учні Вінницького ліцею №8 перемогли у престижному екологічному конкурсі

Команда Вінницького ліцею №8 стала переможцем конкурсу «Втілення цілей сталого розвитку на рівні школярів». Загалом близько 800 школярів зі 114 шкіл з різних куточків країни разом презентували власні проєкти зі збереження та раціонального споживання природних ресурсів в Україні.

Головною метою конкурсу, організованого компанією Epson, було об’єднати таланти вчителів та учнів для спільного пошуку ідей, спрямованих на розв’язання сучасних екологічних проблем, популяризації екосвідомості серед школярів та демонстрації того, що навіть найменші кроки можуть призвести до значних, позитивних змін та зберегти природні ресурси для майбутніх поколінь.

За визначенням журі найкращими стали вінницькі ліцеїсти. Команда, яку представляли учні 8-11 класів, під керівництвом вчителя Юрія Московчука створила прилад Eco-8, здатний частково забезпечити аварійне освітлення шкільного укриття у разі відключення освітлення.

Пристрій був виготовлений із раніше використовуваних деталей, а всі частини, крім сонячної панелі, були зібрані власноруч. Це додатково дозволяє боротися з проблемою надспоживання.

Заклад освіти, що переміг у конкурсі, за умовами організатора, нагороджується мультимедійним технічним обладнанням, що допоможе урізноманітнити навчальний процес та реалізувати ідеї учнів.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Close Search Window