Автор Олеся Рудницька 15:10 Війна, Новини

У Жмеринці прощатимуться з військовим Сергієм Схабовським

Поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району на Донеччині 18 червня внаслідок влучання ворожого дрона у бліндаж загинув 30-річний Сергій Схабовський з Вінниччини.

Про це повідомляє Жмеринська міська рада.

«Сергій був патріотом та вірним сином свого народу та усвідомлював, що захист рідної землі – це обов’язок кожного українця, тому у січні 2023 року став до лав оборонців рідної країни, щоб захистити її свободу, незалежність і територіальну цілісність та повернути кожен клаптик української землі, що окупували загарбники», – йдеться у повідомленні.

На початку служби Сергій Схабовський був штурмовиком, а успішно пройшовши навчання, став командиром 1-го відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів 80-ї десантно-штурмової бригади.

У 30-річного Сергія попереду було ціле життя, але він віддав його за Україну, за майбутнє своїх двох синочків 5-річного Богдана та 8-річного Влада, за майбутнє українців у вільній країні.

У суботу, 22 червня, Жмеринська міська територіальна громада «живим коридором» зустріне загиблого Героя, який повертається до рідної домівки на «щиті». Маршрут прямування у Жмеринці: мікрорайон «ТЕЦ» – вул. Магістральна – вул. Шекінська – вул. Гетьмана Скоропадського (раніше Птахіна) – вул. Свободи – вул. Тараса Шевченка – вул. Одеська – пров. Лютневий – вул. Симона Петлюри (раніше Доватора). Орієновний час зустрічі – 12.20.

Прощання з Героєм та поховання відбудуться цього ж дня, 22 червня, біля рідної домівки загиблого воїна по вулиці Симона Петлюри (раніше Доватора), 56.

Останній шлях мужнього воїна «живим коридором» у Жмеринці пролягатиме за маршрутом: вул. Симона Петлюри (раніше Доватора) – вул. Соборна – вул. Центральна – вул. Богдана Хмельницького – вул. Одеська. Початок руху жалобної процесії орієнтовно о 14:30.

Нехай добрий та світлий спомин про Героя стане сильнішим за смерть та назавжди залишиться у пам’яті кожного. Вічна слава Воїну світла!

Visited 44 times, 1 visit(s) today
Close Search Window