Автор Ігор Заіковатий 12:38 Війна, Новини

У «Вінницяобленерго» прокоментували ситуацію з можливим відключенням світла ввечері

Через масований ракетно-дроновий удар росіян по українським енергооб’єктам у ніч на 8 травня сьогодні можливі тимчасові відключення.   

«Сьогодні ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні. Обмеження будуть рівномірно розподілені по всім областям», – йдеться у повідомленні Укренерго.

Енергетики пояснюють, що інформацію про те, як саме будуть діяти графіки відключень в кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго.

«Причина – дефіцит електроенергії в енергосистемі. Він виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завдані російськими ударами. Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00», – підкреслили у компанії.

В АТ «Вінницяобленерго» вже повідомили, що о 11:36 диспетчер компанії отримав команду від диспетчерського центру НЕК «Укренерго» на введення обмежень споживання потужності для непобутових споживачів області з 18:00 до 23:00.

Будуть застосовані 5 черг ГОП для промислових підприємств.

«Просимо юридичних споживачів з розумінням поставитись до введення вимушених обмежень. Та обов’язково їх дотриматися. Від вас зараз залежить баланс енергосистеми! Побутових споживачів просимо ощадливо користуватися електроенергією впродовж дня», – додали у «Вінницяобленерго».

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Close Search Window