Автор 11:05 Життя, Місто, Новини

У Вінниці запрошують у тур до незвичного «Будиночка Бджоляра»

Мед смакували усі. Проте завжди цікаво, як створюється ця смакота. Крім того, мед як інгредієнт додають у страви та напої, з нього роблять їстівні креми, а з продуктів бджільництва – різні ліки, свічки, мило тощо.

Офіс туризму Вінниці запрошує 14 липня на прем’єрний тур «Велика Вінниця: Будиночок Бджоляра» до Малих Крушлинців. Точніше, на околицю села, де поруч із чудовими краєвидами полів, лісу та озера розташована пасіка. На її території не просто багато вуликів – власники розвивають бджільництво в місці, де свого часу навіть звели спеціальний будинок з відпочивальнею пасічника, сотосховищем і зимівником, і в якому уже почали створювати музей. 

 Господар пасіки Дмитро не тільки радо поділиться секретами своєї професії, але й запропонує охочим одягнути бджолярський костюм і спробувати себе в ролі пасічника.  

Крім того, учасники подорожі продегустують різновиди продукції та візьмуть участь у майстеркласах: з виготовлення свічки з вощини і прикрашання медового печива. 

Тур цікавий ще й тим, що мандрівники ніби і не виїжджають із Вінницької територіальної громади, але водночас на зміну міській метушні приходять тиша і неквапливий ритм сільського життя. 

Деталі та умови реєстрації: https://forms.gle/ahsW8jDoWi1KvaiE8 

Visited 155 times, 1 visit(s) today
Close Search Window